İhlal Bildirimi

All the content on inatboxapk-indir.com.tr is either submitted to inatboxapk-indir.com.tr by email or is readily available in various places on the Internet and believed to be in the public domain. Content (including images and videos) posted are believed to be posted within our rights according to the US Copyright Fair Use Act (Title 17, US Code.)

Telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin açık bildirimlere yanıt vermek bizim politikamızdır. Telif hakkı sahibi veya temsilcisi iseniz ve web sitemizde (inatboxapk-indir.com.tr) barındırılan herhangi bir içeriğin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bu gereksinimleri aşağıdaki bilgilerle doğrulamak için yazılı bir bildirim gönderebilirsiniz:

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.

İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın bir açıklaması veya inatboxapk-indir.com.tr web sitesindeki birden fazla telif hakkıyla korunan çalışma tek bir bildirim kapsamındaysa, bu sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.

İhlal edici olduğu veya ihlal edici faaliyete konu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya devre dışı bırakılacak materyalin bir açıklaması ve inatboxapk-indir.com.tr’nin materyali bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi. Bir yayıncının beslemesini ve böyle bir gönderinin ihlal edici olduğunu düşündüğünüzde sağlamak, içeriği hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olmanın en iyi yoludur.

Adres, telefon numarası ve e-posta adresi gibi inatboxapk-indir.com.tr’nin sizinle iletişime geçmesine izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgiler. Materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanun tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan.

Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yalancı şahitliğe tabi bir beyan.

Materyalin veya faaliyetin ihlal edici olduğunu bilerek yanlış beyan eden herhangi bir kişinin sorumluluğa tabi olabileceğini lütfen unutmayın.

Lütfen bildiriminizi şu adrese gönderin: [email protected]

Yazar hakkında

Website | + posts

Canlı futbol ve TV kanalı akış uygulamalarının büyük bir hayranı olarak, en iyi akış uygulaması Inat Box Apk'ı başkalarıyla paylaşmak için bu web sitesini oluşturdum. Diğer futbol meraklılarının ve TV severlerin eğlenebileceği bir yer yaratmak istedim.